+380 (562) 318600     +380 (562) 320048     +380 (562) 323807

ПРОГРАМА ПАРТНЕР ДЛЯ EVENT-агенств

Усім організаціям, що займаються організацією свят, піротехнічне підприємство "Шеріф" пропонує взаємовигідне співробітництво за наступними напрямками:

1. Придбання феєрверків (піротехнічних виробів).

Ви можете постійно купувати в нас піротехнічні вироби з великими знижками. При цьому ми надаємо можливість повернення невикористаних піротехнічних виробів протягом тижня після придбання.

Це надасть вам можливість отримувати піротехніку із запасом з розрахунком на те, що клієнт збільшить бюджет заходу в останній момент.

Обрати піротехнічні вироби можна тут:

2. Оренда обладнання.

Ви маєте можливість брати в оренду обладнання

Для учасників програми «Партнер» арендаторів обладнання підприємство «Шеріф» проводить бескоштовне начання за наступними питаннями:

Будова та експлуатація сценічного обладнання (вогняні машини, конфетті машини, дим-машини, генератори сценічного снігу, генератори мильних бульбашок, світлотехнічні установки для дискотек і шоу-програм на сцені)Програмування DMX-пультів.Заходи безпеки під час запуску сценічної піротехніки.

3. Навчання та консультації.Event-підприємства, які хочуть самостійно займатися проведенням феєрверків, можуть пройти на підприємстві «Шериф» навчання мистецтву запуску феєрверків.

Повна програма курсу навчання викладена тут .

При цьому ви самостійно визначаєте коло питань (пп.програми), за якими бажаєте пройти навчання.

4. Проведення феєрверків.

Ви можете запрошувати піротехніків підприємства "Шеріф" в якості субпідрядників при проведенні феєрверків.

Для того, щоб наше співробітництво з проведення феєрверків забезпечувало високу якість проведення феєрверків необхідно також ознайомитись з розділом:

Що потрібно знати для успішної демострації феєрверку.

5. Ви можете бути нашим представником у своєму регіоні.

В цьому випадку ми безкоштовно забезпечуємо вас рекламними матеріалами (DVD-дисками, каталогами, фотографіями, флаєрами тощо).

Як наш представник, ви отримуєте можливість додаткового заробітку від оптових продажів піротехнічних виробів торгової марки «Шериф-світ феєрверків».

Для того, щоб співпраця в цьому напрямку була плідною, ми наполегливо рекомендуємо провести одноденний семінар-консультацію, в якому могли б взяти участь співробітники event-агентства і наші піротехніки. Такий семінар дозволить обмінятися досвідом проведення переговорів з Замовниками на феєрверки, а також дозволить виробити стратегію роботи в вашому регіоні.